(: CrazyMan Web :)

(: Zdarec Vítej Na Mém Webu :)

TESTY

Testy všeho a o všem

            A tady najdete opět něco pro vaši zábavu, tentokráte to budou testy. Počínaje testy inteligence přes testy znalostí a vašeho vztahu k lásce a milování až po těhotenské... Nebo ty ne?

Testy inteligence
Obecný  test inteligence 1 Vyzkoušejte si svou inteligenci ta tomto testu.... Testuj!
Poslední aktualizace: 13. 4. 2006

Testy znalostí
Jak znáte Červeného trpaslíka? Červený trpaslík... prostě kult. Buď jej milujete nebo ani nevíte, že se to vysílá...
A pokud jej milujete, je tento test určen přímo pro vás!
Testuj zde!
Znáte Harryho Pottera? Harry Potter hýbe světem. A nejen tím dětským - našel si přiznivce skrz generace. A právě pro jeho fanoušky (o skalních ani nemluvě) je tady tento test... Testuj zde!
Znáte filmové pohádky? Filmové pohádky jsou klasika. Na ně se dívá snad každý - ať už jsou Vánoce, Velikonoce nebo je dají v televizi "jen tak".
Ale sledovat je a vědět, o čem jsou, je trochu rozdíl...
Testuj zde!
Vyznáte se ve světě filmu? Nikdo učený z nebe nespadl - to je nesporná pravda. Ale snad každý člověk strávil před televizí nějaký čas. A díval se na filmy. A otázka dne? Znáte ty filmy? Testuj zde!
Znáte filmové hlášky? Víte, kde zazněla která známá filmová věta? Počínaje "Zase jste se kochal, pane doktore?" až po "a já jsem tak trochu debil". Víte? Testuj zde!
Znáte naše sportovce na ZOH? Pokud jste milovníky zimních sportů, tak by vám mohly říkat něco i jiná jména než z posledních pár olympiád... Víte třeba, kdo to byl Malec? Testuj zde!
Vyznáte se v zeměpisu? Umíte se vyznat v mapách? Víte, kde jsou města a kde jezera? Nebo si až po chvilce uvědomíte, že místo jezera přes dálnici je to tatarka z hamburgru? Testuj zde!
Znáte české písničky? Vnímáte písně jako nějaké hudební tóny nebo pro vás jsou důležité i texty a jejich obsah... nebo snad poselství? Testuj zde!
Znáte české písničky?
Druhý díl
Znáte známé úryvky ze známých českých písniček?
Ale kdeže... =)
Testuj zde!
Znáte historii MS ve fotbale? Jste fanoušci fotbalu? A myslíte, že znáte jeho historii? No zkuste to... Testuj!
Znáte fotbalové legendy? Kdekdo zná současné fotbalové reprezentanty. Ale jste si jistí tím, že znáte fotbalové hvězdy minulosti? Testuj zde!
Poslední aktualizace: 24. 4. 2006


Jaký jste pracovník? Či student?
Hrozí vám syndrom vyhoření? Syndrom vyhoření nebo-li burn-out se v Česku stále více rozmáhá. Jste unavení z práce a nechce se vám do ní? Pozor na hranici mezi "nechtěním" a oním vyhořením... Testuj zde!
Jste workoholik? Spousta lidí říká, že nejsou workoholici, ale že si jenom musí dodělat něco tady a něco tam... a to už míří plnou parou k workoholismu. Míříte tam i vy? Testuj zde!
Umíte hospodařit s penězi? Málokdo vydělává tolik, aby nemusel kontrolovat obsah peněženky. Schválne, kolik tam zrovna máte? Testuj zde!
Jaké povolání se pro vás hodí? Jako malé dítě si každý z nás představuje nějakou práci, kterou by chtěl dělat - počínaje popelářem a konče letuškou. Ale co děláte teď? Testuj zde!
Jaký jste kolega? Chováte se jako kolega příjemně nebo je trestem se vás na něco zeptat? Každý jsme nějaký, ale odsuď pod sud... že ano? Testuj zde!
Umíte si užít peníze? Jste šetřílci až k nevydržení nebo si radši uděláte nějakou radost? Nebo-li: šmudlíte peníze nebo je utratíte za "radosti" ? Testuj zde!
Znáte svou cenu? Při přijímacích pohovorech končí v první řadě ti, kteří si věří málo... a nebo příliš. Zlatá střední cesta. A kterou se vydáte vy? Testuj zde!
Jste studijní typ? Studujete nebo "studujete" - jen aby jste měli vystudované? Nebo dokonce patříte mezi ty, kteří se už předem oznámkovali jako nikdy dostudovaný? Testuj zde!
Čím vyniknete v práci? Každý člověk - ano, dokonce i vy ;) - něčím vyniká. Jen je občas problém najít tu svou oblast... Testuj zde!
Budete úspěšní? Všichni mají své cíle - lehčí či těžší. Ale ne každý k nim dokáže dojít. Dokážete to vy? Testuj zde!
Jaká pracovní doba se pro vás hodí? Chcete volnou pracovní dobu? To by chtělo spoustu lidí... ale přitom to vyžaduje mnohem více disciplíny než normální
"od - do". Co by vyhovovalo vám?
Testuj zde!
Jaký jste student? Sedávali jste v první lavici nebo v poslední? Měli vás učitelé rádi, nebo vás radši pakovali rychle z očí? Testuj zde!
Jste týmový pracovník? Pracujete rádi v kolektivu nebo radši sami, na "vlastní triko" ? Testuj zde!
Byli byste dobrým šéfem? Zajímá vás místo šéfa? Chtěli byste na něj dosáhnout? Tak si nejdřív zkuste tento test... ;) Testuj!
Poslední aktualizace: 13. 4. 2006

Testy vztahů, lásky a sexu
Jste přitažlivý pro ženy? Co znamenáte pro druhé pohlaví? Jednu z mnoha, nebo naopak máte onen šmrnc, který k vám táhne zástupy obdivovatelek? Testuj zde!
Jste přitažlivá pro muže? Co znamenáte pro druhé pohlaví? Jednu z mnoha, nebo naopak máte onen šmrnc, který k vám táhne zástupy obdivovatelů? Testuj zde!
Hodíte se k sobě? Určitě vás napadlo, jestli je současný vztah životní investicí, nebo jestli si na tu jedinou lásku budete muset ještě počkat... Testuj zde!
Jste dobří v posteli? Češi se dle výzkumů milují dvakrát týdně. To je kvantita. Rozhodující je však kvalita... a jak jste na tom s kvalitou vy? Testuj zde!
Vezme si vás?
(pro ženy)
Pro ženy je svatba jedním z nejkrásnějších dnů. K tomu však potřebují partnera...
Bude to váš současný partner?
Testuj zde!
Vyznáte se v mužích?
(pro ženy)
Říká, aby se muži nesnažili ženy pochopit - ale podle mě to minimálně trochu jde...
Tedy: vyznáte se?
Testuj zde!
Vyznáte se v ženách?
(pro muže)
Stejně tak se říká, aby se muži nesnažili ženy pochopit - ale podle mě to minimálně trochu jde...
Tedy: vyznáte se?
Testuj zde!
Dá se vám věřit? Důvěra mezi partnery není na povel, ale musí se budovat a starat se o ni. Mohou vám přátelé a kamarádi věřit? Mohou se na vás spolehnout? Testuj zde!
Jak moc žárlíte? Říká se: "Kdo nežárlí, nemiluje." Nebo taky: "Pokud si partneři navzájem věří, nepotřebují na sebe žárlit."
Kterému z těchto tvrzení dáte za pravdu?
Testuj zde!
Máte lesbické sklony?
(pro ženy)
Nedávno se v médiích řešila otázka refistrovaného partnersrví... Možná se to může týkat i vás... Testuj zde!
Hrozí vám nevěra? Věrnost je vee vztahu důležitá věc - ale přes 50% mužů a čtyřicet procent žen někdy svému partnerovi zahlo...
Máte se bát i vy?
Testuj zde!
Čím ozvláštníte svůj sex? I sem - ačkoli se to možná nezdá - se během let vkrade stereotyp... ale důležíté je proti němu bojovat... Testuj zde!
Je váš vztah připraven na děti? Nejdřív jste jen vy dva. Po svatbě (většinou) přichází děti. A s dětmi radosti a strasti.
A jste na obé připraveni?
Testuj zde!
Jaký jste milenec?
(pro muže)
Myslíte si o sobě, že jste posteloví přeborníci? Že na vás ženy vzpomínají? To si myslí spousta mužů...
a vy oprávněně?
Testuj zde!
Jaká jste milenka?
(pro ženy)
Patříte mezi "sexuální bohyně", na kterou budou vaši bývalí vzpomínat? Nebo se na vás budou naopak snažit rychle zapomenout? Testuj zde!
Klape vám to v posteli? Je váš současný partner váš vysněný milenec? Nebo se vám na něm sem tam něco nepozdává? Testuj zde!
Vydrží vám váš vztah? Myslíte, že jste s tím správným člověkem? Že je to správný cíl vašich citů? Každý doufá, že ano... Testuj zde!
Máte sklony k promiskuitě? Je pro vás věrnost nadevše? Nebo je to pro vás jen prázdný pojem, který je vám šumafuk? Testuj zde!
Hodíte se pro manželství? Líbí se vám představa, že se až do smrti budete budit vedle toho samého člověka? Testuj zde!
Umíte se rozejít? Dokážete se v míru rozejít? Myslíte, že se dokážete rozejít v míru, pokoji a "lásce" ? Testuj zde!
V jakém jste sexuálním stádiu? Podle Sigmunda Freuda člověk prochází během života několika sexuálními stádii... A otázka je, ve kterém jste vy? Testuj zde!
Umíte flirtovat? Myslíte si, že každý člověk je vaše potencionální kořist? Myslet si to je lehké, ale co takhle si to ověřit? Testuj!
Test naprogramování mozku Chcete zjistit, jestli se váš mozek přiklání k ženskému nebo mužskému myšlení? No hop do toho! Testuj!
Máte sloučit své účty? Někomu v páru vyhovuje oddělené spravování financí, některý by se pro druhého rozdal. Na obou je nějaké plus a nějaké mínus. A co VY? Testuj zde!
Jste nároční v lásce? Jste člověkem, který čeká na svůj vyvolený protějšek a nebo se vrháte do každého vztahu? Testuj zde!
Poslední aktualizace: 24.4.2006

Testy ze společnosti a životního stylu
Máte předsudky? Díky tomuto testu zjistíte, jestli máte předsudky - a jestli ano, nakolik jsou ovlivněny předpjatostí. Testuj zde!
Jste televizní maniak? Strávíte u televize jen čas nutný ke zprávám nebo máte už na jednom místě zcela prosezenou sedačku? Testuj zde!
Necháváte se zneužívat? Jste usměvaví a milí, kdykoli vás o někdo o něco požádá? Nebo máte své hranice, za kterými si hledíte sebe? Testuj zde!
Jste konzumní typ? Necháváte se snadno ovlivnit módními trendy, tzv. konzumem? Nebo je vám to cizí, a hledíte především na to, co se líbí vám? Testuj zde!
Jaká jste hospodyně? Každý den utíráte prach nebo si naopak vystačíte s (ne)pravidelným vynášením odpadků? Testuj zde!
Jaké máte sousedské vztahy? Jste se sousedi přinejhorším kamarádi nebo na sebe při sebemši rozepři vytahujete vidle? Tak pak zapomeňte na klidný domov... Testuj zde!
Jakou svatbu si máte vystrojit?
(ženy)
Nevíte, jestli máte mít svatbu malou či velkou, s řízkem či s rybou? Testněte a uvidíte... Testuj zde!
Jaký styl bydlení se pro vás hodí? Víte, jak chcete bydlet nebo si stále nejste jistí? Zkuste tento test a nechte se inspirovat... Testuj zde!
Jaká jste hostitelka?
(ženy)
Působíte v roli hostitelky na ostatní jako klidná žena zvládající obsluhu i konverzaci? Nebo jen funíte a čekáte na konec? Testuj zde!
Jste kulturním člověkem? Zajímá vás kultura? Nebo je vám taková zábava cizí (a ostatní si na vás lepí nálepku ignorantů)? Testuj zde!
Umíte nakupovat?
(pro ženy)
Ačkoliv se nakupování ženám přisuzuje jako vrozené, není to tak. A navíc v dnešní době plné marketingových strategií je i nakupování "umění"... Testuj zde!
Jaký jste host? Jste oblíbeným společníkem, kterému všichni organizátoři akcí nahlásí kdejakou akci? Nebo jste snad tiše trpěni? Testuj zde!
Je váš život stereotypní? Většina lidí si stěžuje na stereotyp, který je nutnou součástí života a přitom proti němu nebojují. Nebo jste lidé hyperaktivní a bez šance na nudu? Testuj zde!
Jaké ženské celebritě se podobáte? Máte něco společného s nějakou slavnou osobností? Tvář, slávu, problémy? Testuj zde!
Jaké mužské celebritě se podobáte? Máte něco společného s nějakou slavnou osobností? Tvář, slávu, problémy? Testuj zde!
Jak vnímáte Vánoce? Co pro vás znamenají Vánoce? Jsou to svátky pohody v rodinném kruhu? Anebo spíše děs, nestíhání a nákupy? Testuj zde!
Jaký máte styl?
(muži)
Dříve se móda pro muže moc veřejně neprezentovala. Ale časy se mění. Co vy na to? Testuj zde!
Jaký máte styl?
(ženy)
Současný módní trh je až přesycen. Dokážete se v něm orientovat? Baví vás to? Ne? Vážně? Testuj zde!
Jste výstřední či konzervativní? Někteří lidé by si pro vybočení z průměru na hlavu dali banán s čokoládou. A jiní by ho radši snědli a nevybočovali. A Vy? Testuj zde!