(: CrazyMan Web :)

(: Zdarec Vítej Na Mém Webu :)

OGame

OGame

Strategická vesmírná simulace s tisícovkami hráčů z celého světa, kteří spolu navzájem souběžně soupeří.

OGame

OGame - Dobyjte vesmír!

Hraj zadarmo hned teď!

Nekonečný vesmírný prostor je domovem pravděpodobně nejúspěšnější prohlížečové hry všech dob: OGame.

Hráči jsou galaktickými imperátory budující doly a továrny na svých domácích planetách. Objevují technologie k prozkoumání vzdáleného vesmíru. Spolu se spoustou dalších hráčů - OGame už si celosvětově získala přes 30 milionů nadšených fanoušků - bojují o nadvládu nad vesmírem: ať už jako osamělý obchodník se surovinami nebo jako člen válečné aliance, prosazující se v bitvách nezměrných velikostí.

Hra je úspěšná ve více než 30ti zemích světa, díky čemuž má hráčskou komunitu, která nemá obdoby. OGame má mnoho příznivců neboť ji lze od jejího uvedení hrát zadarmo a navíc přidáváme nové prvky na základě nápadů, požadavků našich hráčů.

OGame je hra o intergalaktickém dobývání.
Začínáte s jedním nevyvinutým světem, který postupně měníte v mocné impérium, které bude schopné ubránit vaše těžce vydobyté kolonie. Vytvoříte ekonomickou a vojenskou infrastrukturu, která vás podpoří ve vašem snažení o nové a mocnější technologické výdobytky.

Budete válčit proti cizím impériím vedeným jinými hráči za účelem získání zdrojů. Vyjednávat s jinými imperátory. Vytvářet aliance, případně obchodovat s velmi potřebnými zdroji. Vytvoříte armádu, která bude prosazovat vaši vůli napříč celým vesmírem.

Shromažďovat zdroje za vaší neprorazitelnou bariérou planetárních obran. Cokoliv si budete přát dělat, OGame vám to umožní. Budete terorizovat vesmírný prostor okolo sebe? Nebo zasejete strach do srdcí těch, kteří napdají slabé a bezbranné?

Hraj zadarmo hned teď!