(: CrazyMan Web :)

(: Zdarec Vítej Na Mém Webu :)

Ikariam

Ikariam

Fascinující směs obchodu, válečné strategie a dimplomacie.

Ikariam

Ikariam - Žijte v antickém světe!

Hraj zadarmo hned teď!

Ikariam je neplacená webová hra. Hráč je vyzván k vedení svých lidí skrze antický svět. Jeho úkolem je stavba měst, obchod a dobývání ostrovů.

Ikariamský příběh začíná na sluných ostrovech v řeckých vodách. Pilní dělníci, vojáci a badatelé budují svá malá království na bílých plážích a skalistých kopcích ...
Tisíce hráču nejnovější hry od Gameforge prvotně využívají surovin ostrova, následně přechází k obchodu a využití svých vojáků, aby tak dosáhli růstu a rozvoje svého národu.
Každý klan, jakkoli neohrožený, je odsouzen k záhubě, nevstupuje-li do aliancí a neuzavírá obchodní dohody. Podporovat a být podporován je podmínkou přežití.
Ikariam neláká pouze svou grafikou, srovnatelnou s ostatními moderními počítačovými hrami, ale také fascinující směsí obchodu, válečné strategie a dimplomacie.

Šumění moře, nádherné písčité pláže a letní slunce! Na malém ostrůvku někde ve Středomoří se začíná pozvedat stardávná civilizace. Éra objevů a bohatství začíná právě nyní, pod tvým velením. Vítej ve světě Ikariamu...

Hraj zadarmo hned teď!