(: CrazyMan Web :)

(: Zdarec Vítej Na Mém Webu :)

Download

TrackMania

 Náhled k programu Trackmania
Výborná závodní hra prostřednictvím, které se můžete utkat i na pomalejším připojení k internetu se soupeři z celého světa. Trackmania nations je ke stažení zdarma. Držte pozici naší republiky na celosvětovém žebříčku...GL and HF!

Download na : PORSE.CZ

TrackMania Nations

Track Mania od Nadea. Hra, která je velice dobře hratelná a je vhodná jak pro nejmenší tak i pro zkušenější hráče. Track mania Nations je velice dobře grafický zpracována. Track Mania zakládá hlavně na hře s lidmi z celého světa, tedy na mulitplayeru. Za získane body podle toho na jakém místě se umístite (v Multiplayeru) v konečném pořadí získáváte body, které se vám zapisují do vašeho ranku. Ve hře Track mania Nations získáváte body nejen za sebe, ale také i za svou zemi tedy za Českou republiku. Pro ty, kteří nemají internet nebo hodlají své dovednosti v řízení zlepšit mohou využít tratí, které jsou ve integrovány přímo v Track mania Nations, v těchto tratích můžete jezdit na čas nebo jen tak pro nedostatek zábavy. Ve hře Track mania Nations si můžete vytvořit vlastní mapu a vlastní design formule, ale také vlastní server na kterém se utkáte se soky z celého světa. Track mania Nations download je zde pro Vás!!!

Download na : PORSE.CZ

 

Trackmania Nations Forever

fungl novej poršák

Trackmania je zpět a tentokrát v ještě větší síle s novou, mocnou grafikou, tísícovkami tratí s výborným zvukem a hlavně hratelností jako nikdy předtím. Nechá si říkat Trackmania Nations Forever, je zdarma a v plné české lokalizaci. V případě, že jste již někdy hráli některý z předchozích dílů trackmanie, potom Vás po stažení 504MB velkého balíku s instalací hry čeká několikadenní nová intoxikace a v případě, že jste hru ještě nikdy neviděli pak si rovnou vemte volno a nebo rychle uzavřete školní rok (o:

Od prvního okamžiku co spustíte hru Trackmania Nations Forever z ní nebudete moci odtrhnout oči, z klávesnice ruce a ze židle svůj zadek. Hratelnost Trackmanie totiž sprostě zneužívá ten nejzákladnější lidksý (chlapský?) instinkt: být závod co závod rychlejší než předešlé kolo, být rychlejší než všichni ostatní...

Tratě jsou od těch nejjednodušších, které dojedete doslova během pár vteřin až po několikaminutové obry. Některé jsou o rychlosti, jiné o zatáčkách, další o zkratkách a ty nejzáludnější pak o štěstí, kdy záleží na každé milisekundě po které se jen lehce dotknete volantu.

Tratě samotné dokáží pít krev stejně agresivně jako Vaši soupeři. A když už jsme u těch soupeřů - proti komu že to vlastné závodíte??? No přece proti hráčům z celého světa, kteří se sami (stejně jako vy hned na začátku při registraci) přiřadili k národnosti kterou reprezentují. Při závodění v Trackmania Nations Forever jde nejen o Vaši čest, ale také o národní hrdost.

Trackmania Nations Forever je důkazem toho, že i výborná hra se skvělou grafikou a ještě lepší hratelností může být zdarma a může Vás bavit déle než tituly za tisíce korun

Download na : HREJ.CZ